Ogłoszenia Parafialne 7-14.01.2018r.

Kaplica Matki Bożej Częstochowskiej
Dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę i złożony dar materialny.
Od jutra w całym Kościele rozpoczyna się okres zwykły roku liturgicznego.

1. W liturgii tygodnia:

– W poniedziałek o 9:00 z Chabrowej wyjazd Róż Różańcowych na kolędowanie do Rudy Śląskiej. Są jeszcze wolne miejsca.
– W środę, po mszy porannej, nabożeństwo do naszej Patronki w intencji parafii, budowniczych i dobrodziejów.
– W przyszłą niedzielę, po mszy o godz. 15:00, parafialne kolędowanie naszych grup i parafian. Serdecznie zapraszamy.

2. Trwają odwiedziny kolędowe. W tygodniu od 15:00, w soboty i niedziele od 14:00. Kolęda dodatkowa dla tych, którzy nie mogli jej przyjąć we właściwym terminie, odbędzie się 13.01. w sobotę. Zapisy w zakrystii.

3. Prosimy osoby, które zapisały się na wyjazd do Lwowa, aby w najbliższym tygodniu uzupełniły dane i wpłaciły zaliczkę 100 zł. Mamy też jeszcze 6 miejsc na pielgrzymkę sierpniową do Włoch i na Sycylię.

4. Nauki Przedślubne dla narzeczonych, którzy pragną zawrzeć związek małżeński w tym roku, odbędą się u nas 24-go lutego w sobotę od 15:00 do 19:00. Zapisy w kancelarii.

5. Polecamy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł o orszakach królewskich, o księżach, którzy mają bać się Boga.