Ogłoszenia Parafialne 15-22.04.2018r.

Kaplica Matki Bożej Częstochowskiej
Dziękujemy za wspólną modlitwę i dar materialny.
Zbiórka minionej niedzieli na pomoc dzieciom w Aleppo w Syrii wyniosła 893zł.
Serdeczne Bóg zapłać!

1. W kościele rozpoczęły się prace nad wykonaniem drewnianego sufitu. Prace obejmują konserwację konstrukcji, ocieplenie i położenie drewnianej powierzchni.

2. W najbliższym tygodniu:

– Rozpoczęliśmy w całym Kościele Tydzień Biblijny. Niech będzie to dla nas okazją do częstszego sięgania do Biblii, do czytania i rozważania.
– W poniedziałek o 19:30 miesięczna msza św. w intencji mężczyzn prowadzona przez Mężczyzn św. Józefa. Zapraszamy panów.
– W środę po mszy porannej nabożeństwo do naszej Patronki.
– W czwartek od 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, po czym wspólny różaniec.
– W piątek po mszy spotkanie młodzieży.
– Również w piątek o 23:00 kolejna grupa parafian udaje się na wyjazd pielgrzymkowy do Lwowa.

3. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł o męczennikach ostatnich lat we Francji w kraju, który najbardziej odchodzi od wiary, o świętości w najnowszym dokumencie Papieża Franciszka.

4. Zwolniły się miejsca w grupie rybnickiej na ŚDM w Panamie w styczniu 2019 roku. Koszt wyjazdu ok. 5800zł. Zainteresowanych zapraszamy.

5. IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku – Chwałowicach zaprasza w najbliższą sobotę, tj. 21 kwietnia, w godzinach od 10:00 do 12:00 na dzień otwarty.