Ogłoszenia Parafialne 10-17.06.2018r.

Kaplica Matki Bożej Częstochowskiej
Dziękujemy za wspólną modlitwę i dar materialny.
Kolekta minionej niedzieli, miesięczna na budowę kościoła wyniosła 3438 zł.
Serdeczne Bóg zapłać.

1. Dzisiaj po mszy o godz. 12:00 z bazyliki św. Antoniego w Rybniku wyruszy już po raz drugi Marsz dla Życia. Zakończenie marszu w kościele Ojców Franciszkanów wspólną modlitwą i piknikiem rodzinnym przed kościołem. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału. Dajmy świadectwo naszego TAK dla życia.

2. W najbliższym tygodniu:

– W poniedziałek wspomnienie św. Barnaby Apostoła, o 18:45 modlitwa małżeństw i rodzin.
– W środę wspomnienie św. Antoniego – patrona bazyliki i naszego miasta.
– W czwartek o 17:00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 17:30 różaniec w intencjach parafii.
– W piątek, z racji 3 piątku miesiąca, o 15:00 nabożeństwo misyjne z uczczeniem relikwii św. Faustyny.

3. Trwają zapisy na pielgrzymkę mężczyzn na Jasną Górę 23-go czerwca zatytułowaną Oblężeniem Jasnej Góry. Zapisy na autobus w zakrystii.

4. Za tydzień w parafii gościć będziemy młodzież z salwatoriańskiego wolontariatu misyjnego Salvator. Podzielą się z nami świadectwem swojego życia, będą też prowadzić stoisko misyjne.

5. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł o tym, jak szybko Irlandia przestała być katolickim krajem oraz o życiu polskich rodzin w Niemczech.