Ogłoszenia Parafialne 8-15.07.2018r.

Kaplica Matki Bożej Częstochowskiej
Dziękujemy za wspólną modlitwę i dar materialny.

1. W najbliższym tygodniu:

– W środę św. Benedykta – patrona Europy.
– W czwartek św. Brunona z Kwerfurtu. O 17:30 różaniec w intencji parafii.
– W piątek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

2. W kancelarii trwają zapisy na 73 Pieszą Pielgrzymkę Rybnicką na Jasną Górę. Szczegóły i informacje na plakacie.

3. Polecamy prasę katolicką.

4. Już dziś informujemy, że msza św. w czasie której podziękujemy ks. Proboszczowi Markowi Bernackiemu za posługę w naszej parafii odbędzie się w piątek 27-go lipca o godz. 18:00. Dzień później, w sobotę 28-go lipca, o godz. 18:00 w Bazylice uroczyste wprowadzenie nowego proboszcza. W naszej parafii ks. Proboszcza Krzysztofa Szymańskiego powitamy w czasie mszy św. o godz. 10:00 w dniu 29.07.